עגלות קפה ופתרונות קולינריים

בר אקטיבי

מתכננים חתונה, בר מצווה או אירוע חברה משוחרר? רוצים ליצור בקרב המוזמנים אווירה שמחה וזורמת? אם כך, כדאי לכם להזמין בר אקטיבי לאירוע. אמנם תוכלו גם לארגן את המשקאות בעצמכם ואולי לחסוך כמה שקלים על הדרך, אך הבר האקטיבי לא רק יספק לכם משקאות מעולים אלא ידאג לאווירה המסוימת שתרצו ליצור. בנוסף לכך, קיימים עבור בר אקטיבי מחירים שונים, ואם תבדקו מספר נותני שירות בוודאי תוכלו למצוא חברה המתאימה לתקציב העומד לרשותכם.

להזמין משקאות לבד – לא ממש משתלם
אם חשבתם לדאוג בעצמכם למשקאות שיוגשו בחתונה או בכל אירוע אחר, הרי שעומדת בפניכם משימה לא פשוטה, אותה יכול היה בר אקטיבי לחסוך. ראשית, יהיה עליכם למצוא חבר, בן משפחה או קולגה שבאמת מבינים במשקאות, לתאם איתם פגישה ולבחון במשותף אילו משקאות תרצו להזמין לאירוע, וזאת בהתאם לאופיו ולמסגרת התקציב.

לאחר מכן, תצטרכו לנדוד בין מספר חנויות משקאות על מנת למצוא את המחירים הזולים ביותר, לשנע את המשקאות הרבים אל האירוע ולדאוג להגשתם. כל זאת, תוך שאתם עסוקים באלף ואחד נושאים אחרים, החל ברכישת שמלת כלה ועד להזמנת לימוזינה. מאידך, תוכלו לקבל עבור בר לחתונה מחירים מעולים, הכוללים סוגים רבים של משקאות, הגשה מקצועית ואדיבה, ועוד הרבה מעבר לכך.

אילו משקאות מציע לכם בר אירועים
שירותי בר אקטיבי משתנים מחברה לחברה, וכוללים מגוון רחב ביותר של משקאות איכותיים. בין היתר תוכלו ליהנות מוודקה פינלנדיה, ואן גוך, גרייגוס ואבסולוט, וויסקי בושמילס, גוני ווקר, גלנפידר וג'יימסון, וגם שאנפסים, רומים וליקר אמרטו, פינקולדה, טריפל סק וגרנדין, ועוד היד נטויה.

בתוך כך, חשוב לזכור כי העלויות של בר משקאות לאירועים משתנות בהתאם לאיכותם של המשקאות המוגשים, ולעיתים קרובות מציעים הספקים אפשרות בחירה בין חבילות שונות שניתן להתאים לתקציב.

איך למצוא בר אקטיבי
על מנת לאתר בר אקטיבי תוכלו לפנות לחברים ומכרים שערכו אירוע לאחרונה, ולקבל מהם חוות דעת ומספר טלפון של חברה מומלצת. בנוסף, תוכלו להיעזר באתרי החברות שבאינטרנט, וגם ברשתות חברתיות ובפורומים ייעודיים כדי לקבל המלצות על נותני שירות איכותיים.      
      

מחפשים דוכני מזון או בר לאירועים? צרו קשר עכשיו!!!
 
בין לקוחותינו