עגלות קפה ופתרונות קולינריים

בר נייד לארועים

בר נייד לארועים – לטעמים וניחוחות בלתי נשכחים
הצלחה של אירוע נמדדת במידה רבה באוכל ובשתייה אותו נבחר להגיש בו. אין מה לעשות, הדרך ללב עוברת דרך בלוטות הטעם ואם נדאג לכיבוד הולם ולשתייה איכותית נהנה מקהל שיהיה אתנו באירוע. הטעמים הטובים ימשיכו ללוות אותם עוד זמן רב. מסיבה זו כדאי מאוד להשקיע מחשבה ותשומת לב בעת הבחירה בכיבוד אשר אותו נגיש באירוע.

בר נייד לארועים – הבחירה הטובה ביותר
נוכל לבחור בהגשת הכיבוד לאורחים באמצעות בר נייד לארועים. מדובר בהגשה חדשנית למדי שהישראלים מאוד אוהבים. האפשרות של גישה חופשית לבר או בר המאויש על ידי מלצר מעניקים לאורחים תחושה נוחה יותר לבחור ולהתכבד במה שהם מעוניינים על פי ההעדפה האישית שלהם.  

בר נייד לארועים – מה הוא מציע?
בר לאירועים זהו מושג כללי שעשוי להכיל כמה וכמה אפשרויות בהתאם לאירוע ואופיו. מובן שיש הבדל בין בר ליום הולדת לבין בר לחתונה, בר למבוגרים ובר לילדים. כל אירוע עם הבר המתאים לו והסגנון הייחודי שלו. כך לדוגמא - בר שתיה חמה יוכל להתאים מאוד לחודשי החורף לעומת בר גלידות שיתאים לעונת הקיץ. בר מתוקים יתאים לאירוע אשר בו משתתפים גם ילדים ובר בשרים יתאים יותר לקהל הבוגר. בקיצור, לכל אירוע יהיה עלינו להתאים את הבר עם האוכל שיתאים לו על פי אופי האירוע וגיל המשתתפים בו.

חברת 'רוז – בר' מציעה - בר נייד לארועים
החלטתם ללכת על בר לחתונה, ליום הולדת או לכנס העסקי? לא משנה מהי המטרה של האירוע שלכם. אם תבחרו לפנק את האורחים שלכם בבר נייד תיהנו מקהל אוהד ומפרגן, קהל שיזרום אתכם, ישמח אתכם ואם מדובר בכינוס עסקי – הרי שהעסק הוא זה שירוויח מהפרגון הזה לצוות.

קפה לארועים
כמעט לכל אירוע יוכל להתאים בר שתיה חמה עם קפה לארועים. הקפה של היום הוא קפה משובח במיוחד והוא מציעה קשת רחבה של אפשרויות. כבר לא חייבים להסתפק רק ב'נס' הרגיל או ב'טורקי' המסורתי. ישנם אפשרויות אינסופיות להכנת כוס הקפה ובאירוע זהו הזמן המתאים ביותר להתרשם וליהנות מטעמים חדשים של קפה. הציעו לאורחים שלכם את הקפה על סוגיו השונים. תופתעו מהתגובות החמות והנלהבות!

מתוקים לאירועים
לכל אירוע תוכלו להוסיף גם את בר המתוקים שיכלול פיצוחים, שוקולדים ועוד ממתקים נבחרים שימתיקו את האירוע וישדרגו אותו עוד יותר.

חברת רוז בר – לאירוע טעים במיוחד!
חברת רוז בר קיימת בשוק למלה מעשוריים. הניסיון הרב בתחום מקנים לה את המיומנות ואת הניסיון בהכנה ובהגשת המנות המוקפדות ביותר- בהגשה בשיטה זו של בר אקטיבי או פסיבי לאירועים. אירועים עם בר מבית רוז בר הופך כל אירוע לייחודי, טעים ומלא ניחוחות. נסו גם אתם! הטעמים הטובים יישארו בפיכם עוד זמן רב!
 

מחפשים דוכני מזון או בר לאירועים? צרו קשר עכשיו!!!
 
בין לקוחותינו