עגלות קפה ופתרונות קולינריים

דוכני מזון למסיבות

כולם אוהבים מסיבות וסיבות לשמוח וליהנות בצוותא, בין אם מדובר בחגיגות יום הולדת, סילבסטר או פורים, מסיבת רווקות, מסיבה בריכת או בטבע, ומסיבת חברה. יחד עם זאת, כדי שמסיבה מכל סוג תהיה מוצלחת ואטרקטיבית, יש לחשוב מראש על כל הפרטים קטנים והגדולים, כאשר החשוב שבהם הוא ללא ספק הכיבוד. למען מטרה זו קיימות בימינו חברות מקצועיות המספקות דוכני מזון למסיבות, עם מגוון גדול של סוגי עגלות מזון לאירועים שמציעות מנות בשריות, צמחוניות, קינוחים, קפה ואלכוהול.
 
שילוב אופטימאלי במסיבה
דוכני מזון למסיבות משתלבים נפלא בכל אירוע ומוסיפים לו עניין וטעם. את דוכני אוכל לאירועים ניתן לרכז או לפזר ברחבי החגיגה, והם מאפשרים לכל אחד לגשת ולבחור במאכלים שהוא רוצה, ולאחר מכן לאכלם בעמידה או בישיבה באופן קליל ולא מחייב. בתוך כך, לכל מסיבה ניתן להזמין דוכני אוכל לאירועים המשתלבים באופיו של האירוע באופן מושלם.
 
התאמה לאופי האירוע
לכל מסיבה יש את האופי והמאפיינים שלה, ויש לעצבה ולבחור את המזונות בהתאם לכך. למעשה, בעזרת דוכני מזון למסיבות ניתן לבחור בסוגי המזון המתאימים לאירוע במדויק, כדוגמת האפשריות הבאות:
 • מסיבת יום הולדת לילדים
  דוכני נקניקיות, המבורגרים, צמר גפן מתוק, פנקייקים, מפלי שוקולד וגלידות.
   
 • מסיבת בריכה בר פירות לאירועים מרהיב ומגרה, דוכן בשרים, תירס חם, דוכן סנדוויצ’ים, דוכן סלטים, פיש אנד צ'יפס, מוזלי, עמדת ארטיקים, שיק פירות ובר אלכוהול.
   
 • מסיבת קוקטיל
  דוכן סושי, עמדת קישים ופשטידות, אפריטיף, לחמים וגבינות משובחות, עמדת שמפניה ועמדת קפה.
   
 • מסיבה ים תיכונית
  דוכני מזון למסיבות עם עגלת פלאפל, שווארמה, מעורב ירושלמי, סביח, חומוס, מאכלים תימניים, עמדה דרוזית, דוכן מלבי, דוכן בירות  ובר קפה.

מחפשים דוכני מזון או בר לאירועים? צרו קשר עכשיו!!!
 
בין לקוחותינו