עגלות קפה ופתרונות קולינריים

עגלת קפה

בין אם מתכננים אירוע גדול או קטן עם או בלי ארוחה מלאה, המיועד למשפחה, חברים או עמיתים לעבודה, הרי שהגשת קפה משובח הינה בגדר חובה. לשם כך ניתן להזמין בימינו עגלת קפה מקצועית המציעה קפה טרי ואיכותי שנטחן במקום ומוכן על ידי צוות מיומן ואדיב. עגלות קפה לאירועים מסופקות על ידי חברות המתמחות בדוכני אוכל, אשר מציעות גם מגוון מנות חלביות, בשריות או צמחוניות, קינוחים, שתייה קלה ואלכוהול.
 
כל מה שרציתם לדעת על סוגי קפה 
כאשר תזמינו עגלת קפה לאירועים יוצעו לכם סוגי קפה שונים להגשה, כשלכל סוג קפה ייחוד משלו:
 • אספרסו
  כל עגלת קפה מציעה לאורחים קפה אספרסו, שהינו קפה נטול חלב בעל טעם מרוכז וחזק. את האספרסו מכינים על ידי לחץ קיטור והעברת מים רותחים דרך פולי קפה משובחים, מה שמספק משקה בעל ארומה וניחוח מועצמים. קפה אספרסו מוגש במספר אופנים המשתנים ביחס שבין כמות המים לקפה, וכוללים אספרסו קצר, כפול, ארוך או כפול ארוך. כמו כן, האספרסו מהווה בסיס להכנת משקאות קפה נוספים.
   
 • מקיאטו
  סוג משקה נוסף הנפוץ בקרב עגלות קפה הוא המקיאטו, המהווה למעשה גרסה מעודנת של אספרסו. בקפה זה מוסיפים לאספרסו מעט שמנת או חלב ואף קצף חלב, ומגישים אותו בכוס של אספרסו כפול.
   
 • לאטה
  משקה נוסף שקיים בתפריט של עגלת קפה הוא הלאטה, שפירושו באיטלקית חלב. זהו קפה המבוסס על אספרסו קצר עם הרבה מאוד חלב חם ומעט קצף, אשר יוצרים משקה מעודן בטעמו.
   
 • קפוצ'ינו
  כל עגלת קפה המכבדת את עצמה מציעה למוזמנים גם קפוצ'ינו, שעל פי המסורת היה משקה שנזירים הכינו על מנת להישאר ערים לאורך תפילות הלילה המתמשכות. משקה זה עשוי מאספרסו מעורב עם חלב וחלב מוקצף.

מחפשים דוכני מזון או בר לאירועים? צרו קשר עכשיו!!!
 
בין לקוחותינו