עגלות קפה ופתרונות קולינריים

שירותי בר לאירועים

מפלס השמחה של כל אירוע נמדד, בצורה לא מבוטלת, באמצעות כמויות האלכוהול שנשפכות בו. לכן, ברור מדוע החשיבות של שירותי בר לאירועים היא לא פחות ממכרעת, מה שמסביר מדוע כמעט בכל סוג של אירוע יהיו שירותים מהסוג הזה. מה שחשוב להדגיש הוא ששדה המשחק האמור רחב בכל קנה מידה, עם שלל משקאות ואופני הגשה אפשריים. המאמר הבא מתייחס לנקודות האלה בדיוק, כולל המלצה לחברה מובילה הפועלת בשדה המשחק.

הדרישה: משקאות מגוונים ככל האפשר
תפריט האלכוהול של אירוע, כל אירוע, צריך להיות עשיר ככל האפשר. כאשר נכנסים לעובי הקורה, ניתן לראות ביטוי מובהק של כך בתפריט המוצע במסגרת שירותי בר לאירועים, שחייב להיות מקיף. הבחירות הבסיסיות הן באלכוהול, בעיקר בירות ויין, תוצרת הארץ, אליהם חשוב מאד להוסיף משקאות איכותיים עוד יותר: אלכוהול תוצרת חוץ, קוקטיילים מסוגים שונים (מרגריטה, דאקירי פירות, מוחיטו, מרטיני ועוד), משקאות אנרגיה או אפילו משקאות טבעיים, חמים או קרים.

חשוב לשים לב שניתן בהחלט למצוא כיום "גימיקים", שהופכים את הגשת המשקאות למיוחדת עוד יותר. צ'ייסרים קפואים, הקפצות טקילה הנעשות על גוף הברמן, מגשי אלכוהול מוארים או אפילו מתוקים המוגשים לצד האלכוהול מהווים אופציה מומלצת בהחלט.

פאסיבי, או אקטיבי?
כאשר מדברים על שירותי בר לאירועים, יש לבצע הבחנה בין בר פאסיבי לזה האקטיבי. ברמת ההגדרה הבסיסית, בר פאסיבי הוא כזה בו האורחים ניגשים לבר על מנת לקבל את המשקאות בהם הם חפצים, בעוד שבבר אקטיבי ההגשה לאורחים היא דינמית ונעשית על ידי מלצרים, לרוב לרחבת הריקודים עצמה.

המלצה מועילה של רבים היא לשלב בין הבר האקטיבי לפאסיבי במהלך האירוע. מן העבר השני של המשוואה, ניתן בהחלט להחליט באיזה שלב של האירוע יפעל כל אחד מהם.

בר לאירועים באמצעות רוז בר
מחפשים חברה המציעה שירותי בר לאירועים? חברת רוז בר, הפועלת בתחום מאז 1996, עונה על ההגדרה הזו בדיוק. החברה מספקת שלל שירותים בתחום: החל מדוכני בר, דרך עמדות אוכל מגוונות ועד לאטרקציות ייחודיות דוגמת מפל שוקולד לאירועים. הניסיון הרב של החברה, יחד עם הציוד המתקדם וכוח האדם המנוסה שלה, מסייעים ליצור בכל אירוע את החוויה הקולינרית המלאה ביותר.
 

מחפשים דוכני מזון או בר לאירועים? צרו קשר עכשיו!!!
 
בין לקוחותינו