עגלות קפה ופתרונות קולינריים

שירותי בר

מתכננים אירוע חגיגי? מעוניינים להשכיר שירותי בר עבור המאורע?
אם כך, חשוב שתדעו שבישראל פועלות לא מעט חברות המציעות בר אירועים למגוון רחב של מטרות ובשלל סגנונות. חברות אלו נבדלות זו מזו במספר היבטים, כדוגמת סוגי המשקאות המוגשים, מספר הברמנים והצוות המועסק, אופן עיצוב הבר, וכמובן גם העלויות. לכן, לפני שבוחרים בחברה מסוימת כדאי לבצע סקר שוק על מנת לבחור את מי שמתאים לכיסכם ולטעמכם.

מתי ומי צריך בר לאירועים
שירותי בר ניתן להזמין עבור מגוון רחב של סוגי אירועים עסקיים כדוגמת אירוע חברה, השקה של מוצר, כנס מקצועי ואירוע יחסי ציבור. בנוסף לכך, שירותי בר לאירועים נועדו לכל סוגי החגיגות הפרטיות, ביניהן חתונה הנערכת באולם, בחיק הטבע או בחצר הבית, ברית, בר מצווה, יום הולדת, מסיבת רווקים או כל אירוע חגיגי אחר. מאחר שקיימים כאמור הבדלים בין החברות השונות, מומלץ לבחור בספק מסוים בהתאם לאופי האירוע וסגנונו, כמות המוזמנים וסוגי המשקאות על פי התקציב המיועד והעדפות השתייה של האורחים.

הגשה ומשקאות
חשוב לדעת כי שירותי בר עשויים לכלול מגוון רחב ביותר של משקאות, כגון וויסקי, וודקה, בירות מקומיות ובינלאומיות, קוקטיילים, קפה ותה ומשקאות קלים מסוגים שונים. בנוסף לכך, בר אלכוהול לאירועים עשוי להכיל יותר מאשר משקאות בלבד, וניתן בהחלט לברר עם החברה האם ניתן להוסיף גם מאכלים שונים כגון דברי מתיקה, מאפים, פיצוחים ועמדת סושי. בתוך מכך, כדאי לוודא כי צוות העובדים מיומן ומנוסה, בעל תודעת שירות גבוהה ומגיע לאירוע לבוש בקפידה ובביגוד תואם והולם.

סגירה מוקדמת
לאחר שבחרתם בחברה מסוימת, עליכם לתאם עימה מספר פרטים על מנת שתוכל לספק לכם שירותי בר איכותיים. בין היתר עליכם לסגור על מספר המוזמנים, תאריך, שעה ומיקום האירוע, מתי מצופים העובדים להגיע, סוגיית כשרות הבר, כמות המשקאות או הגבלתם, וכל בקשה מיוחדת אחרת.
 

מחפשים דוכני מזון או בר לאירועים? צרו קשר עכשיו!!!
 
בין לקוחותינו